Trasa Lublin - Gdynia 22:50

  • Lublin 22:50
    Al. Tysiąclecia 6, Stanowisko nr 3
  • Puławy 23:40
    ul. Wojska Polskiego, 155 Przystanek komunikacji miejskiej
  • Garwolin 0:40
    Al. Legionów, przed mostem Zarzecze 09
  • Warszawa 1:00
    Al. Jerozolimskie, Dworzec Autobusowy Warszawa Zachodnia St. 4
  • Płońsk 1:00
    Warszawska 51, Przy dawnym dworcu PKS
  • Elbląg 1:00
    Grunwaldzka, Hotel Sowa
  • Gdańsk 1:00
    3-go Maja, Dworzec PKS St. 10
  • Sopot 1:00
    Al. Niepodległości, przystanek MPK Boh Monte Casino
  • Gdynia 1:00
    Pl. Konstytucji, Stanowisko 6
kurs busa